Aktualność

Dziennik UONET+ przystosowany do obsługi lekcji dla klas I-III szkoły podstawowej

Dziennik elektroniczny UONET+ został dostosowany do specyfiki prowadzenia zajęć z uczniami najmłodszymi dzięki czemu nauczyciel może poświęcić więcej czasu na pracę z uczniami.

Informacje odnośnie bloku tematycznego, tematu lekcji czy treści edukacyjnych pobierane są z rozkładów materiału automatycznie - nie trzeba za każdym razem wpisywać ich ręcznie.

Na bieżąco można odnotowywać informacje na temat zachowania na lekcji, wpisać ocenę opisową. Wychowawca w każdej chwili ma wgląd do podsumowania czasu realizacji przeprowadzonych zajęć.

Zapraszamy na szkolenie on-line "UONET+. Obsługa klas 1-3 w szkołach podstawowych" >>