Niech Twoja szkoła się wyróżnia!

Zastanawiasz się, jak należy promować swoją placówkę, a chciałbyś, by wyróżniała się na tle innych szkół w regionie?

Aby zbudować przewagę konkurencyjną szkoły na lokalnym rynku edukacyjnym, można wykorzystać różnorodne metody.

Warto między innymi:
  • podkreślić nowoczesność placówki poprzez metody i formy nauczania, zgodne ze współczesnymi możliwościami;
  • wykorzystać potencjał techniczny i kadrowy szkoły;
  • promować placówkę w internecie.

O tych i innych metodach promocji i kształtowania wizerunku szkoły mówimy na szkoleniu. Przyjdź, a wtedy:
  • ustrzeżesz się przed popełnieniem błędu przy określaniu podstawowych założeń marketingowych szkoły;
  • nie będziesz obawiał się, czy działania promocyjne, które podejmujesz, są właściwe;
  • dowiesz się, jak za pomocą niewielkich nakładów finansowych wyróżnić swoją szkołę na tle konkurencji.

Więcej informacji o szkoleniu i formularz zgłoszenia >