lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Oferta specjalna

Wielkie zmiany czekają małe i duże szkoły. Bez względu na to, jakie wyzwania postawi reforma oświaty przed Twoją szkołą, pamiętaj – jesteśmy po to, żeby pomóc. Przygotowaliśmy ofertę specjalną. Wybierz jeden z poniższych, bezpłatnych zestawów od VULCAN!

 • Dziennik elektroniczny VULCAN za 1zł* + pakiet bezpłatnych materiałów do samodzielnego wdrożenia aplikacji
  Wybierz nowoczesny, internetowy dziennik elektroniczny, oferujący pełną obsługę sekretariatu i łatwą komunikację rodziców ze szkołą. Dziennik VULCAN – Twój Dziennik!
 • Dostęp do serwisu Prawo Optivum na 6 miesięcy za 1zł** + Szkolenie online Autorytet dyrektora szkoły w dniu 27.06.2017, godz. 11:00
  Wybierz serwis zawierający wszystkie akty prawne niezbędne w pracy szkoły w jednym miejscu. Wygoda wyszukiwania. Komentarze i orzecznictwo. Odkryj to i jeszcze więcej w serwisie Prawo Optivum.
  Ponadto zapraszamy na szkolenie, na którym powiemy, jak skutecznie budować relacje i rzeczywisty autorytet dyrektora wśród nauczycieli w szkole.
 • Dostęp do serwisu Prawo Optivum na 6 miesięcy za 1zł** + Szkolenie online Team Building – zaangażowanie i motywowanie członków zespołu do osiągania wspólnych celów w dniu 28.06.2017, godz. 11:00
  Wybierz serwis zawierający wszystkie akty prawne niezbędne w pracy szkoły w jednym miejscu. Wygoda wyszukiwania. Komentarze i orzecznictwo. Odkryj to i jeszcze więcej w serwisie Prawo Optivum.
  W tym wariancie możesz także wziąć udział w szkoleniu, na którym pokażemy, jak integrować i motywować zespół nauczycieli w trudnym okresie zmian związanych z reformą.

* Wskazana cena 1,23zł brutto dotyczy zakupu licencji w pierwszym roku użytkowania. Cena w kolejnych latach jest zgodna z cennikiem VULCAN. Zachęcamy także do zakupu usług wdrożeniowych i szkoleniowych w ramach Pakietu Startowego w promocyjnej cenie 3000zł!

** Wskazana cena wynosi 1,23zł brutto. Czas liczony od daty złożenia zamówienia na serwis jednak nie później niż 30 czerwca 2017

Wybrałeś swój wariant?

Zadzwoń na infolinię VULCAN podaj hasło VULCAN RAZEM W REFORMIE i odbierz wybrany przez siebie zestaw!

Telefon: 71 757 29 29!

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY