lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Świadectwo z czerwonym paskiem dla e-dziennika UONET+

Jeszcze przed wakacjami poprosiliśmy użytkowników naszego e-dziennika, by wraz z końcem roku szkolnego wystawili świadectwo również naszemu systemowi UONET+.

Tegoroczna edycja akcji „Wystaw świadectwo VULCANOWI” była całkowicie elektroniczna.
Otrzymaliśmy rekordową liczbę świadectw – blisko 700! Serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie.

Z dumą prezentujemy nasze świadectwo z czerwonym paskiem i średnią 4,92!

W tym trudnym czasie pracowaliśmy ciężko, by jak najszybciej dostarczyć Wam nowe funkcje, które będą pomocą w edukacji zdalnej. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wiele miłych słów w komentarzach do świadectw:

Wspaniałe narzędzie w pracy nauczyciela.

Vulcan był narzędziem niezwykle pomocnym w trudnych dla szkoły czasach pandemii. Bez tej pomocy prowadzenie kształcenia na odległość, komunikacja z rodzicami i nauczycielami byłaby niezwykle utrudniona. Dziękujemy za to szczególnie. Życzymy wielu sukcesów w przyszłości, gratulujemy pomysłów i ciekawych rozwiązań.

Doceniam rozwój Dziennika - udoskonalenia są trafne. Powodzenia:)

Bardzo dziękujemy za współpracę w trudnym okresie kształcenia na odległość, szczególnie za sprawną współpracę i skoordynowanie z aplikacją Microsoft Teams. Dzięki Wam mamy łatwiej.

Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas pracujemy nad udoskonalaniem e-dziennika – otrzymaliśmy od Was wiele cennych uwag oraz pomysłów na ulepszenia i nowe funkcje. To dzięki sugestiom użytkowników UONET+ wciąż zyskuje nowe funkcjonalności by jeszcze lepiej wspierać Was w codziennej pracy. Dziękujemy za pomoc w rozwoju e-dziennika.

Zobacz, jak e-dziennik VULCAN wspiera edukację zdalną >


do goryPRZEWIŃ DO GÓRY