VULCAN na OSKKO

Szanowni Państwo!

Już wkrótce po raz kolejny zobaczymy się na Kongresie OSKKO Zarządzania Oświatą. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wystąpienia i warsztaty dotyczące bardzo aktualnego obecnie tematu, jakim jest dziennik elektroniczny.

Jaka jest jego rola w szkole? Jak wpływa na komunikację szkoła-rodzice? Jak poprawia jakość komunikacji wewnątrz szkolnej społeczności? Na te i wiele innych pytań dotyczących e-dziennika otrzymają Państwo odpowiedź podczas naszych wystąpień.

Szczególnej uwadze polecamy spotkanie z Dorotą Zawadzką pt. Komunikacja szkoła-rodzic-dziecko – jak poprawić ją odczuwalnie, widocznie, prawdziwie?
25.09.201, godz. 14:30
Aula główna, poziom 0

Zachęcamy do uczestnictwa w warsztacie „Rola dziennika elektronicznego w szkole”
25.09.2014, godz. 9:00 – 10:50
Sala dydaktyczna, poziom +1
Każdy uczestnik warsztatu otrzyma kubek i kalendarz na rok szkolny 2014/2015.

Poznaj dziennik elektroniczny – UONET+
W każdej przerwie zapraszamy na stoisko firmy VULCAN, gdzie prowadzone będą krótkie prezentacje przedstawiające dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Tematy prezentacji na stoisku:
  • Zakończenie roku szkolnego nie musi być udręką
    W jaki sposób szybko wydrukować świadectwa i kartki na wywiadówkę?
  • Aby mieć czas na rzeczy najważniejsze
    Prowadzenie lekcji z e-dziennikiem UONET+
  • Czas na zajęcia poza szkołą
    Uczniowie pojechali na wycieczkę – co zrobić, aby się nie narobić...

Zachęcamy do rozmów z naszymi konsultantami obecnymi na Kongresie.

Do zobaczenia na Kongresie!