lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Razem dla lepszej oświaty

W firmie VULCAN rozumiemy, jak ważne jest we wspieraniu zarządzania oświatą uwzględnienie rozwiązań, specyfiki gminy, powiatu, województwa. Dlatego oprócz standardowej oferty, staramy się zaproponować naszym Klientom rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy z Wami od ponad 30 lat.

Stale się zmieniamy i rozwijamy. Rozszerzamy zakres naszych usług, by w jak największym stopniu być dla Państwa wsparciem, ale także partnerem w zarządzaniu oświatą.

Proponowane analizy i usługi doradcze wspomagają menedżerów na każdym szczeblu zarządzania, a innowacyjne produkty ułatwiają codzienną pracę i podejmowanie decyzji. Nasze rozwiązania z sukcesem wdrażane są w szkołach i samorządach w całej Polsce i zyskują wielu zwolenników.

"Dziennik UONET+ jest dla wychowawcy narzędziem codziennej pracy."

To dzięki zaangażowaniu i pasji wielu ludzi, a także dzięki partnerskim relacjom i stałej współpracy z samorządami i placówkami oświatowymi jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania skuteczne, usprawniające funkcjonowanie, ograniczające koszty, ale przede wszystkim – godne zaufania. I to zobowiązuje – jesteśmy blisko Klientów, aby zawsze ich wspierać.

"Zależy nam na zapewnieniu naszym Klientom kompleksowego wsparcia."

VULCAN…
Nowoczesnych rozwiązań
Dobrych pomysłów
Kompetencji
Energii

Dla Ciebie

Misja firmy

Razem dla lepszej oświaty.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY