lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Razem w reformie

Dyrektorze! Reforma stawia przed Tobą wiele wyzwań. Możesz na nas liczyć! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

 

Pomoc doświadczonych konsultantów

Zapewniamy Tobie i pracownikom Twojej szkoły wsparcie w obsłudze programów i profesjonalną pomoc doświadczonych konsultantów. Jeśli będziesz potrzebował wyjaśnień, jak przeprowadzić trudną operację lub szybkiego szkolenia, możesz skorzystać z naszej pomocy w każdej chwili.

Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
 
Poznaj bliżej e-dziennik UONET+

Nowoczesny i elastyczny e-dziennik

Nasz e-dziennik UONET+ świetnie sprawdzi się w okresie przejściowym, umożliwiając Ci prowadzenie równocześnie klas 7-8 i gimnazjum. Dzięki temu zachowasz ciągłość danych o uczniach i procesie nauczania.
Zadbaj również o to, by w czasie zmian rodzice wiedzieli o tym, co dzieje się w szkole. Dziennik elektroniczny jest idealnym narzędziem do komunikacji na linii szkoła–uczeń–rodzic. Poza tym pozwoli uczynić Twoją szkołę nowoczesną.

Poznaj bliżej e-dziennik UONET+
 

Łatwe przygotowanie arkuszy

Korzystając z naszych programów Arkusz lub Arkusz Optivum, masz do dyspozycji szereg udogodnień wspierających w przygotowaniu arkusza na rok szkolny 2017/2018. Jedną z nowości jest możliwość przygotowania specjalnych raportów, które zawierają wszystkie informacje wymagane przez opiniujące arkusze kuratoria oświaty.

Poznaj program Arkusz

Jeśli Twoja placówka łączy się z inną, zamów usługę przenoszenia danych pracowników i tytułów płatności z rejestru jednej jednostki, do rejestru drugiej. Zaoszczędzisz tym samym czas potrzebny na uzupełnienie podstawowych danych rejestrowych, z których korzysta każdy przygotowywany arkusz organizacyjny.

Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń

W tym roku zmian wpływających na opis organizacji szkoły jest wiele, warto więc wziąć udział w szkoleniach. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne formy wsparcia od szkoleń stacjonarnych po te realizowane online. Sam wybierz najbardziej dogodną metodę dla siebie.

Zapisz się na szkolenie
Poznaj program Arkusz
Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń
Zapisz się na szkolenie
 
Zapisz się na szkolenie

Szkolenia dotyczące reformy

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • Jak prawidłowo przeprowadzić procedurę włączenia gimnazjum do szkoły podstawowej?
  • Jak prawidłowo przygotować statut i uchwałę przekształcającą szkoły w kontekście nowych przepisów oświatowych?
  • Jak przygotować się do ruchu kadrowego i opracować arkusz organizacji w świetle reformy oświaty?

weź udział w szkoleniach dotyczących zmian związanych z reformą.

Zapisz się na szkolenie
 

Pomoc prawna

Każdej osobie zarządzającej oświatą niezbędna jest aktualna wiedza na temat zmian prawnych. W serwisie Prawo Optivum masz szybki i prosty dostęp do aktualnych aktów prawnych. Znajdziesz tam również stanowiska i komentarze autorskie oraz gotowe wzory dokumentów. Na Twoje pytania prawne odpowiedzą specjaliści z dziedziny prawa.

Przejdź do serwisu Prawo Optivum
Przejdź do serwisu Prawo Optivum
 
Poznaj naszą ofertę szkoleń

Warsztaty doskonalenia wizerunku

W dobie zmian szczególnie przydają się umiejętności sprawnego zarządzania zespołem. Na naszych szkoleniach poznasz zasady budowania silnego zespołu oraz efektywnego komunikowania się kadry kierowniczej z pracownikami. Nauczysz się również, jak kreować wizerunek swój oraz szkoły. Oferujemy m.in. następujące szkolenia:

  • Zarządzanie zmianą
  • Team Building – zaangażowanie i motywowanie członków zespołu do osiągania wspólnych celów
  • Autorytet dyrektora szkoły
Poznaj naszą ofertę szkoleń
 

Wsparcie w obsłudze programów

Wszyscy pracownicy Twojej szkoły, bez względu na to, jaki program obsługują, mogą liczyć na pomoc naszych doświadczonych konsultantów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące działania aplikacji.

Jeśli wybierzesz pakiet Wsparcie Komfort lub Prestiż, otrzymasz dodatkowo bezpłatne szkolenia online i pomoc naszych konsultantów w szczególnie trudnych przypadkach, wymagających np. analizy baz danych.

Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
Wybierz swój pakiet Wsparcie VULCAN
 
Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń

Łączenie baz danych szkół

Łączące się ze sobą jednostki, które pracowały w programie Płace Optivum i Kadry Optivum mogą łatwo połączyć swoje bazy kadrowo-płacowe. Programy MOL NET+ i MOL Optivum pozwolą Ci scalić zasoby dwóch bibliotek, nawet jeśli jedna z nich nie pracowała w tych programach.

Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń
 

Sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji

Wykorzystując program Inwentarz Optivum z czytnikiem kodów kreskowych, pracownicy Twojej szkoły sprawnie przeprowadzą każdą inwentaryzację.

Dowiedz się więcej o programie Inwentarz Optivum
Dowiedz się więcej o programie Inwentarz Optivum
 
Poznaj naszą ofertę szkoleń

Szkolenia z obsługi programów

Nawet osoby, które wiele lat korzystają z programu, mogą poznać na naszych szkoleniach funkcje, o których istnieniu do tej pory nie wiedziały. Równie cenna może okazać się bezpośrednia rozmowa z doświadczonym trenerem czy wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami. Okresowy udział w szkoleniach zapewni zwiększenie efektywności pracy, a Twoim pracownikom da pewność, że prawidłowo wykonują codzienne zadania.

Poznaj naszą ofertę szkoleń
 

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami >
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY