Rozstrzygnięcie II edycji konkursu "RAZEM od 30 LAT"

Znamy już wyniki drugiej edycji konkursu „RAZEM od 30 LAT”!

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie należało prawidłowo odpowiedzieć na dwa pierwsze pytania konkursowe i podać najbliższą prawdzie odpowiedź na pytanie trzecie. A oto, poprawne odpowiedzi:

Pytanie 1: W którym roku powstał Arkusz w chmurze?
Poprawna odpowiedź: w 2013 roku

Pytanie 2: Jak się nazywa nasz system finansowy w chmurze?
Poprawna odpowiedź: Finanse VULCAN

Pytanie 3: Ile ocen wystawili użytkownicy e-dziennika UONET+ w roku szkolnym 2017/2018?
Poprawna odpowiedź: 241 594 204 oceny
Na sumę ocen wystawionych w roku szkolnym 2017/2018 składają się: oceny cząstkowe (wystawiane w ciągu roku), oceny semestralne, oceny końcoworoczne, oceny opisowe cząstkowe (wystawiane w ciągu roku), oceny opisowe semestralne, oceny opisowe końcoworoczne, oceny z zachowania.

Zwycięzcy drugiej edycji konkursu

I MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Norwida 22, Tarnów

Nagrodą jest wyposażenie szkoły w dowolny sprzęt wybrany przez zwycięzcę o łącznej wartości do 10 tysięcy zł brutto i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

II MIEJSCE Techniczne Zakłady Naukowe, ul. Jasnogórska 84/90, 42-200 Częstochowa

Nagrodą jest tablet Samsung Galaxy Tab Active2 8.0" LTE i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

III MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Norwida 22, Tarnów

Nagrodą jest kamera Samsung Gear 360° i podwójne zaproszenie na Galę Jubileuszową VULCAN organizowaną z okazji 30-lecia istnienia firmy.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu!