Zamień pakiet Organizacja na Złoty abonament

Skorzystaj z oferty specjalnej – wybierz Złoty abonament w wariancie III

Twoja szkoła ma pakiet Organizacja Optivum (zawierający Arkusz, Plan lekcji i Zastępstwa), mamy więc dla Ciebie ofertę specjalną.

Tylko do 21 grudnia 2018 r. możesz na preferencyjnych warunkach wymienić pakiet Organizacja na Złoty abonament Optivum.

Dlaczego warto?

• Znasz już dobrze programy z pakietu Organizacja, łatwo więc będzie wdrożyć kolejne aplikacje tego samego producenta.
  • Programy Złotego abonamentu wymieniają się danymi, co oszczędza wiele pracy, minimalizując konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych do różnych aplikacji.
  • Tylko posiadacze Złotego abonamentu mogą wybierać spośród trzech wyjątkowych pakietów Wsparcie VULCAN. Wybierz pakiet Komfort lub Prestiż z 50% rabatem w pierwszym roku użytkowania lub bezpłatny pakiet Standard. Sam zdecyduj, w jakim zakresie chcesz korzystać z pomocy naszych konsultantów!
  • W ramach Złotego abonamentu otrzymujesz nowoczesny dziennik elektroniczny – spełnij oczekiwania rodziców i uczniów.
  • Możesz wziąć udział w konkursie jubileuszowym i wygrać dla szkoły monitor Samsung 27”.

WARIANT III

x UONET+
x Arkusz Optivum lub moduł Arkusz systemu Sigma
Plan lekcji Optivum
Zastępstwa Optivum

Dlaczego warto?

WARIANT III

x UONET+
x Arkusz Optivum lub moduł Arkusz systemu Sigma
Plan lekcji Optivum
Zastępstwa Optivum

Korzystając z oferty specjalnej, otrzymujesz:

Złoty abonament w wariancie III w cenie dotychczasowego pakietu Organizacja

Przez pierwszy rok będziesz mógł korzystać z preferencyjnych warunków cenowych i zapłacisz za Złoty abonament kwotę zgodną z cennikiem dla pakietu Organizacja Optivum. Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest podpisanie umowy na zakupiony Złoty abonament Optivum w wariancie III i umowy podpowierzenia przetwarzania danych osobowych, niezbędnej do uruchomienia systemu UONET+.

Bieżącą pomoc naszych konsultantów w ramach wybranego pakietu Wsparcie VULCAN

Decydując się na jeden z trzech pakietów, będziesz mógł sam wybrać, jakiego wsparcia w obsłudze programów od nas potrzebujesz.

Gwarantowany upominek za udział w konkursie i możliwość wygrania monitora Samsung 27"

Z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia firmy VULCAN dla wszystkich posiadaczy pakietu Organizacja Optivum przygotowaliśmy konkurs "Moja historia z VULCANEM".

Konkurs „Moja historia z VULCANEM”

Wystarczy, że prześlesz do nas pracę przedstawiającą naszą wspólną historię. Jak to było, gdy zacząłeś używać naszego pierwszego programu? A może pamiętasz jakąś ciekawą sytuację ze szkolenia, które prowadziliśmy? Forma jest dowolna – grafika, opis, film.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma zestaw firmowych upominków, a przesłane prace będziemy publikować na naszym profilu na Facebooku, w biuletynie dla jednostek oświatowych i na naszym blogu firmowym. Spośród wszystkich przesłanych prac jury wybierze zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną – monitor Samsung 27”. Konkurs trwa do 21 grudnia 2018 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Wypełnij formularz zamówienia i skorzystaj z oferty promocyjnej