Zamień pakiet Organizacja na Złoty abonament

Skorzystaj z oferty specjalnej!

Twoja szkoła ma pakiet Organizacja Optivum (zawierający Arkusz, Plan lekcji i Zastępstwa), mamy więc dla Ciebie ofertę specjalną.

Tylko do 31 maja 2019 r. możesz na preferencyjnych warunkach:

• wymienić pakiet Organizacja na Złoty abonament Optivum w wariancie III, płacąc za niego kwotę zgodną z cennikiem dla pakietu Organizacja Optivum,
  • wybrać pakiet Wsparcie VULCAN Komfort lub Prestiż z 50% rabatem.

Dlaczego warto?

• Znasz już dobrze programy z pakietu Organizacja, łatwo więc będzie wdrożyć kolejne aplikacje tego samego producenta.
  • Programy Złotego abonamentu wymieniają się danymi, co oszczędza wiele pracy, minimalizując konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych do różnych aplikacji.
  • Tylko posiadacze Złotego abonamentu mogą wybierać spośród trzech wyjątkowych pakietów Wsparcie VULCAN. Wybierz pakiet Komfort lub Prestiż z 50% rabatem w pierwszym roku użytkowania lub bezpłatny pakiet Standard. Sam zdecyduj, w jakim zakresie chcesz korzystać z pomocy naszych konsultantów!
  • W ramach Złotego abonamentu otrzymujesz nowoczesny dziennik elektroniczny – spełnij oczekiwania rodziców i uczniów.

WARIANT III

x UONET+
x Arkusz Optivum lub moduł Arkusz systemu Sigma
Plan lekcji Optivum
Zastępstwa Optivum

Dlaczego warto?

WARIANT III

x UONET+
x Arkusz Optivum lub moduł Arkusz systemu Sigma
Plan lekcji Optivum
Zastępstwa Optivum

Korzystając z oferty specjalnej, otrzymujesz:

Złoty abonament w wariancie III w cenie dotychczasowego pakietu Organizacja

Przez pierwszy rok będziesz mógł korzystać z preferencyjnych warunków cenowych i zapłacisz za Złoty abonament kwotę zgodną z cennikiem dla pakietu Organizacja Optivum. Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest podpisanie umowy na zakupiony Złoty abonament Optivum w wariancie III i umowy podpowierzenia przetwarzania danych osobowych, niezbędnej do uruchomienia systemu UONET+.
W przypadku Klientów posiadających pakiet Organizacja i/lub inne pakiety czy produkty firmy VULCAN, skorzystanie z promocyjnej oferty zakupu Złotego abonamentu nie skutkuje zwrotem różnicy pomiędzy promocyjną ceną zakupu Złotego abonamentu, a łączną kwotą opłaconych licencji za produkty posiadane przez Klienta w momencie złożenia zamówienia.

Pakiet Wsparcie VULCAN Komfort lub Prestiż z 50% rabatem

Jako posiadacz Złotego abonamentu możesz wybierać spośród trzech wyjątkowych pakietów Wsparcie VULCAN. Wybierz pakiet Komfort lub Prestiż z 50% rabatem w pierwszym roku użytkowania lub bezpłatny pakiet Standard.

Wypełnij formularz zamówienia i skorzystaj z oferty promocyjnej