Złoty abonament w Twojej szkole

Konkurs rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Otrzymaliśmy wiele inspirujących odpowiedzi na pytanie konkursowe. Cieszymy się, że Złoty abonament jest tak pozytywnie oceniany i ułatwia pracę w wielu szkołach.

Zwycięzcy wybrani!

Nagrody – zestawy piłek dla szkoły – otrzymują:

Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5, Tarnów

Odpowiedź konkursowa:
To profesjonalny zestaw narzędzi odpowiedni dla nowoczesnego, ceniącego sobie czas, wygodę, rzetelność, dyrektora. Pozwala sprawnie zarządzać placówką ułatwiając codzienną pracę, czyniąc ją przyjemną i efektywną. Przydatny szczególnie w dużej placówce ze względu na kompleksowość rozwiązań. Zawiera wszystko co potrzebne jest dyrektorowi w sprawowaniu nadzoru nad funkcjonowaniem szkoły we wszystkich wymiarach pracy. Doskonała możliwość komunikowania się wszystkich podmiotów.

Zespół Szkół Usługowo Gospodarczych, ul. Poznańska 36, Pleszew

Odpowiedź konkursowa:
W mojej szkole jest to komplet niezbędnych narzędzi, które wspiera kształcenie i podnosi jakość pracy, ale też pozwala oszczędzać czas zarówno nauczycieli, pracowników administracji, jak i kadry zarządzającej, umożliwia bezpieczne tworzenie i zarządzanie dokumentacją ucznia, pracowników szkoły. Uczniom pozwala bieżąco śledzić swoje postępy, jest dobrym źródłem komunikacji między nauczycielem i rodzicem. Przejrzysty i przyjazny w obsłudze. Złoty Abonament Vulcana - trafiony w punkt! Polecam.

Gimnazjum w Pogwizdowie, ul. Katowicka 34, Pogwizdów

Odpowiedź konkursowa:
Wszystkie programy współdziałają ze sobą, jest to duża oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na inne zadania. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania szkoły bez złotego abonamentu, a nauczyciele bez niego nauki. Teraz pisanie świadectw, sprawdzanie dokumentacji, wykonywanie inwentaryzacji czy wypożyczanie książek to jedna chwila. Dyrektor nie musi siedzieć w wakacje i sprawdzać podpisów pod pomyłkami bo ich nie ma. Administrowanie ograniczone do minimum.

Gratulujemy!