Zmiany w ocenie pracy nauczycieli

Zapraszamy na szkolenia

1 września 2018 r. weszły w życie nowe zasady dotyczące oceny pracy nauczycieli (pisaliśmy o tym już w lipcu na naszym blogu). Nowe przepisy zmieniają filozofię oceny pracy nauczyciela, a tym samym nakładają wiele nowych obowiązków na dyrektora i nauczyciela.

Pierwszym takim obowiązkiem jest opracowanie regulaminu pracy nauczyciela oraz stworzenie koncepcji oceny pracy nauczyciela. Ale jak przygotować regulamin, żeby ocena nie prowadziła do ciągłych procedur odwoławczych? Co zrobić, by nowe przepisy stały się skutecznym narzędziem monitoringu kierowniczego współczesnego dyrektora i prowadziły do indywidualnego rozwoju nauczyciela?

Na te pytania i wiele innych odpowiemy podczas naszych szkoleń, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Dowiedz się więcej o szkoleniu „Ocena pracy nauczyciela od 1 września 2018 r. z uwzględnieniem wskaźników kryteriów oceny”

Dowiedz się więcej o szkoleniu „Awans zawodowy nauczyciela w świetle nowych przepisów”

Nowy nadzór pedagogiczny – zmiany w roku 2018/2019

Więcej informacji o szkoleniu