lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Biuletyn informacyjny dla pracowników oświaty

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną edycją biuletynu dla pracowników jednostek oświatowych.

W aktualnym biuletynie poruszamy takie tematy jak:

 • Podręczniki dotacyjne – jak opanować końcoworoczny zawrót głowy?

  Koniec roku tuż tuż, a przed Państwem jeszcze działania, związane z odzyskaniem i przygotowaniem do nowego roku szkolnego publikacji dotacyjnych. Odpowiednio wczesne ich podjęcie pozwoli Państwu uniknąć kłopotów z wyposażeniem w podręczniki kolejnego rocznika uczniów. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas propozycja procedury będzie Państwu pomocna i usprawni cały proces.
 • Nowy standard dziennika lekcyjnego

  5 lat temu standardem w szkole był dziennik papierowy, a elektroniczne prowadzenie dokumentacji było odbierane niczym pomysł z filmu science fiction. Obecnie... niemal 1/3 polskich szkół już używa e-dziennika lub planuje w najbliższym czasie go wdrożyć. Jakie są 3 najważniejsze powody tej zmiany?
 • Zapraszamy na spotkania z e-dziennikiem UONET+

  Wakacje to najlepszy czas na wdrożenie e-dziennika. Dlatego zapraszamy na spotkania, na których zaprezentujemy najlepsze praktyki wdrożeniowe i przybliżymy nasz dziennik elektroniczny UONET+. Dodatkowym modułem spotkania będzie szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych.
 • Szkoła i dom – walka czy współpraca

  Placówka edukacyjna i dom rodzinny. Rodzice i nauczyciele. Opiekunowie i wychowawcy.A pomiędzy nimi dzieci, uczniowie, wychowankowie. Od czego zależy to, czy szkoła i dom będą dwiema stronami konfliktu toczącymi bezustanną walkę o obszary wpływów, czy zgranym, działającym ze sobą zespołem – uzupełniającym się, świadomym własnych kompetencji, obowiązków i ograniczeń?
 • Nowe strony szkoleniowe w witrynie www.vulcan.edu.pl

  Dbając o Państwa wygodę i czas udoskonaliliśmy nasze strony szkoleniowe. Teraz, aby zapisać się na szkolenie, wystarczy dosłownie kilka minut. Co się zmieniło?
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY