lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Wyobraźmy sobie przyszłość
Wiemy, że miniony rok szkolny był prawdziwym wyzwaniem organizacyjnym. Towarzyszyliśmy Państwu w tej pełnej wyzwań drodze, podejmując rękawicę jaką rzuciła nam pandemia. Od lat staramy się wspierać samorządy w poszukiwaniu jak najbardziej wydajnych i optymalnych budżetowo rozwiązań w zakresie planowania oświaty.

Zarządzanie edukacją to dla nas nie tylko pole codziennej pracy, lecz także inwestycja w przyszłość, którą wspólnie tworzymy. Rzeczywistość zmienia się bardzo szybko, dlatego jesteśmy na bieżąco, by nie tylko odpowiadać na Państwa dzisiejsze potrzeby, ale przewidzieć czego będziemy potrzebować jutro.

Subwencja VULCAN – nowość w ofercie!

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym oprogramowaniem dla samorządów – Subwencją VULCAN, które wspiera w procesie weryfikacji danych subwencyjnych.

Dzięki Subwencji VULCAN możemy:

  • Porównać dane dotyczące liczby uczniów pochodzących z arkuszy organizacyjnych i raportu SIO,
  • Wygenerować zbiorcze raporty prezentujące analizy, m.in. liczby uczniów rzeczywistych i przeliczeniowych wraz z wynikającą kwotą subwencji w podziale na wagi,
  • Porównać wysokość przewidywanej kwoty subwencji z projektem planu, zatwierdzonym planem finansowym oraz wydatkami wykonanymi.

Zapisz się na bezpłatne webinarium
Zapisz się na bezpłatne webinarium

Zmieniamy się dla Was!

Wszystkie zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w naszej ofercie i otaczającej nas rzeczywistości doprowadziły nas do decyzji o zmianie wizerunku, na taki, który oddawałby nowego ducha firmy i przystawał do naszych wartości.

Nowy VULCAN to nowa dawka energii w codziennej pracy. Każdym działaniem staramy się potwierdzić naszą otwartość i gotowość do współpracy przy kreowaniu nowoczesnych systemów i nowatorskich rozwiązań. Napędza nas pasja i chęć rozwoju. Wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać największym wyzwaniom. Zaś Wasze zaufanie motywuje do poszukiwania nowych pomysłów.

Poznaj nowy wizerunek VULCANA!
Poznaj nowy wizerunek VULCANA!
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY