Szukasz szkolenia? Nic prostszego! Zajrzyj na stronę VULCANA.

xVULCAN , 2016-05-31

Dbając o Państwa wygodę i czas udoskonaliliśmy nasze strony szkoleniowe. Teraz, aby zapisać się na szkolenie, wystarczy dosłownie kilka minut.

Co się zmieniło?

Nie trzeba już otwierać wielu zakładek, bo nasza nowa wyszukiwarka od razu kieruje w odpowiednie miejsce…

Jak to zrobiliśmy?

Nasza oferta szkoleń już w pierwszym kroku została podzielona według użytkowników – osobno pogrupowane są szkolenia adresowane do różnych grup zawodowych.

Dodatkowo, szkolenia można filtrować według:

Wyniki wyszukiwana prezentowane są w formie przejrzystej tabeli, wszystkie informacje o wybranym szkoleniu są estetycznie zaprezentowane i zebrane w jednym miejscu.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy jeszcze jedno ułatwienie. Jeśli na wybrane szkolenie nie ma terminu, zawsze można się na nie zapisać, proponując dogodny dla siebie termin.

Oprócz tradycyjnej formy zapisywania się (z koniecznością logowania), wprowadziliśmy szybszą i wygodniejszą formę, która nie wymaga ani zakładania, ani nawet logowania się do posiadanego już konta.

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz na www.vulcan.edu.pl

xNapisz do autora Polub nas na Facebooku

# szkolenia