Zachęcamy do lektury jubileuszowego wydania Biuletynu Informacyjnego

xVULCAN , 2018-09-07

„Biuletyn Informacyjny” firmy VULCAN był pismem dyrektorów szkół, nauczycieli, decydentów i pracowników administracji oświatowej wydawanym w latach 1992–2003.

Dzisiaj nazwalibyśmy go blogiem i taką też funkcję pełnił. Był swoistym fenomenem. Dystrybuowaliśmy go do szkół, wydziałów edukacji, kuratoriów. Ba! Otrzymaliśmy pismo z podziękowaniem za „propagowanie w szkołach postępu w dziedzinie technik multimedialnych” od Departamentu Strategii i Reformy Edukacyjnej MEN.

Z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia VULCANA pragniemy powrócić do „Biuletynu Informacyjnego” – trochę z sentymentu, a trochę dla uczczenia wydawnictwa, które przed laty było w szkołach pierwszym źródłem wiedzy o nowoczesnych technologiach w oświacie.

Przygotowaliśmy wyjątkowe, jubileuszowe wydanie, w którym poruszamy jak najbardziej współczesne tematy, jednak w szacie graficznej, która – mamy nadzieję – wywoła pozytywne emocje.

xNapisz do autora Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Google+

# technologie w oświacie, # V30, # VULCAN, # VULCAN30, # zarządzanie oświatą