Katarzyna Szczudrawa

Kreator profesjonalnego wizerunku biznesowego. Prowadzi w tej tematyce warsztaty, wykłady oraz indywidualne spotkania z pracownikami urzędów oraz firm. Specjalista do spraw marketingu w firmie Profi Biznes. Mediator gospodarczy przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie i Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Prowadzi warsztaty, wykłady oraz manuale osobiste z zakresu kreowania wizerunku dla osób prywatnych, osób publicznych oraz firm i instytucji publicznych. Zajmuje się marketingiem politycznym, pracą przy kampaniach wyborczych, tworzeniem wizerunku kandydata. Specjalista ds. projektów związanych z doskonaleniem i poprawą jakości obsługi klienta, tworzeniem i wdrażaniem standardów. Współpracuje z firmami usługowymi, urzędami prowadząc szkolenia oraz konsultacje wykorzystujące psychologiczne podstawy do zarządzania jakością obsługi klienta.

Prowadziła szkolenia m.in. dla: Urząd Miasta Szczecin, Agencja Rezerw Materiałowych, Północna Izba Gospodarcza, Radio Szczecin, Zachodnia Izba Przemysłowo Handlowa, Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, Uniwersytet Szczeciński, Victoria Clinic Manchester, Bioton S.A.

Artykuły autora

Wizerunek profesjonalnej księgowej xKatarzyna Szczudrawa,2016-05-02