Jacek Bednarek

Absolwent pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Szkoły Trenerów „SIEC” Pracowni PLUS rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia „ŻYJ KOLOROWO!” oraz prowadzonego przez nie Wrocławskiego Centrum Wolontariatu, członek Partnerstwa "Razem dla Wolontariatu" organizującego Dolnośląski Festiwal Wolontariatu.

Wieloletni organizator wolontariatu, trener, realizator projektów lokalnych i międzynarodowych dotyczących różnych obszarów wolontariatu, w tym: projektu flagowego Komisji Europejskiej w roku 2011 "Europejski Rok Wolontariatu w Polsce", projektów wymian młodzieży w ramach Programu Erasmus+, twórca i realizator programu wolontariatu szkolnego "My dla świata", koordynator wolontariatu polsko-chińskiego WIND INTERNATIONAL, organizator Wrocławskich Targów Wolontariatu.

Artykuły autora