Bądź szkolnym ekspertem od e-dziennika!

Jak dobrze znasz UONET+?

Nasz dziennik elektroniczny cały czas się rozwija – dodajemy nowe funkcje, dostosowujemy go do zmian prawnych. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem UONET+, czy korzystasz z niego od dawna, mamy dla Ciebie szkolenia, na których nauczysz się wykorzystywać wszystkie możliwości programu.

Szkolenia dla każdego

Zapytasz, po co korzystać ze wszystkich funkcji, skoro wystarczają Ci te, które już znasz. No cóż, to tak, jakbyś nigdy nie używał kalkulatora, bo przecież na kartce też można mnożyć czy dzielić. Pewnie, że można, ale o ile szybciej zrobi to kalkulator! I jeszcze się nie pomyli!

Tak samo jest z e-dziennikiem – ułatwi i przyspieszy on wiele prac, a niektóre, jak np. wypisanie kartek na wywiadówkę, zrobi za Ciebie.