Diagnoza kompetencji zawodowych nauczycieli

Narzędzie, które doskonale sprawdzi się również w Twojej szkole!

Jeżeli:

• chcesz trafnie określić plan doskonalenia zawodowego nauczycieli na nowy rok szkolny;
  • chcesz otrzymać gotowy raport z informacją o poziomie wybranych kompetencji zawodowych u nauczycieli w Twojej szkole;
  • zastanawiasz się, jak efektywniej wykorzystać środki z budżetu szkoły na doskonalenie nauczycieli…

…zamów diagnozę kompetencji zawodowych przeprowadzaną przy użyciu autorskiego badania ankietowego online opracowanego przez VULCAN.

Praktyczne narzędzie do przygotowania diagnozy kompetencji zawodowych, pomocne przy opracowaniu planu doskonalenia nauczycieli.

Jakie kompetencje badamy?

Diagnozujemy:
Budowanie scenariusza lekcji – dramaturgia lekcji Umiejętność zaplanowania lekcji tak, by angażowała ona emocje uczniów. Czy prowadzone zajęcia mają swoistą dramaturgię? Czy w odpowiednich momentach pozwalają skoncentrować uwagę i podnieść napięcie, a w innych umożliwiają spokojną pracę dzieci?
Aktywizowanie uczniów Umiejętność, która oznacza zdolność uruchamiania aktywności poprzez odpowiedni dobór zadań i treści zajęć. Jak uruchamiana jest aktywność poznawcza uczniów, która jest niezbędnym elementem do ich skutecznej nauki?
Przekazywanie pozytywnej i negatywnej informacji zwrotnej Umiejętność przekazywania informacji zwrotnej, która jest kluczowym elementem pracy dydaktycznej. Czy nauczyciel jest w stanie przekazywać uczniowi informację zwrotną – zarówno negatywną, jak i pozytywną – w taki sposób, aby zmotywować go do dalszej pracy?
Wykorzystanie narzędzi TIK w edukacji Umiejętność wykorzystywania narzędzi cyfrowych, która stanowi element niezbędny w dzisiejszej edukacji. Czy obsługa podstawowych narzędzi oznacza zdolność poradzenia sobie z najpopularniejszymi możliwościami włączania technologii cyfrowych w proces edukacyjny?
Rozwiązywanie konfliktów i budowanie relacji z rodzicami Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami, w których między nauczycielem a rodzicami pojawia się konflikt, wynikający z nieporozumienia lub prawdziwego problemu. Czy nauczyciel potrafi przeprowadzić trudną rozmowę z rodzicami?
Prowadzenie zebrań i komunikacja z rodzicami Umiejętność zmotywowania rodziców do włączenia się w działania szkoły i wsparcia jej zarówno w pracy z uczniami, jak i w kwestiach organizacyjnych. Czy nauczyciel potrafi przygotować ciekawy scenariusz spotkania z rodzicami i włączyć rodziców do aktywnej współpracy?

Jak realizujemy diagnozę kompetencji zawodowych w szkole?

Cena diagnozy kompetencji zawodowych - w zależności od liczby nauczycieli pracujących w szkole:
Do 15 nauczycieli
16-35 nauczycieli
36-50 nauczycieli
51-99 nauczycieli
Powyżej 100 nauczycieli
150 zł netto
300 zł netto
450 zł netto
750 zł netto
1250 zł netto
Do cen netto doliczany jest podatek VAT - 23%.

Jak złożyć zamówienie na przeprowadzenie diagnozy?

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu:

• zadzwoń do naszego Centrum Obsługi Klienta - tel. 71 757 29 29 lub
  • wypełnij poniższy formularz, a my w ciągu dwóch dni skontaktujemy się z Tobą.