Drukowanie świadectw w UONET+

Szanowni Państwo!

Pragniemy przypomnieć, że 1 stycznia 2018 r. wycofaliśmy z oferty program Świadectwa Optivum. Dla Państwa wygody rozwinęliśmy funkcjonalność automatycznego drukowania świadectw bezpośrednio z dziennika elektronicznego UONET+.

Dostęp do e-dziennika UONET+ w ramach Złotego abonamentu

W ramach Złotego abonamentu Optivum, który posiada Państwa placówka, dostęp do e-dziennika UONET+ jest bezpłatny.

Tych z Państwa, którzy nie korzystają jeszcze z UONET+, serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia pracy w tym systemie jeszcze w maju. Dzięki temu możliwe będzie spokojne przygotowanie programu do czerwcowego zakończenia roku.

Aby rozpocząć używanie UONET+ wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta VULCAN: e-mail: cok@vulcan.edu.pl, tel.: 71 757 29 29.

Rozpoczęcie pracy z UONET+

W przygotowaniu systemu do wydruku świadectw pomocny będzie film "Jak przygotować system UONET+ do wydruku arkuszy ocen i świadectw szkolnych".

STARTER dla posiadaczy programów wchodzących w skład Złotego abonamentu Optivum

Więcej materiałów, które pomogą Państwu w samodzielnym rozpoczęciu pracy z systemem UONET+, znajdą Państwo na stronie STARTER Złoty abonament Optivum.

Zachęcamy również do zapoznania się z dodatkowymi poradami opublikowanymi w Bazie wiedzy oraz do udziału w szkoleniach online.

Porady dotyczące UONET+
Szkolenie online - szkoły podstawowe