locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Jak zdalnie zorganizować naukę z Twojego przedmiotu

Nie odnalazłeś jeszcze swojego sposobu na efektywne prowadzenie lekcji zdalnych? Potrzebujesz pomocy w opanowaniu technicznych stron nauki online? A może po prostu szukasz inspiracji, jak prowadzić ciekawe zajęcia?

W zależności od tego, jakiego uczysz przedmiotu, przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne rozwiązania,
które możesz zastosować podczas swoich lekcji zdalnych.

Pomysły na ciekawe lekcje z historii, proste narzędzia do przeprowadzenia zajęć z chemii, zajmujące zadania z fizyki, które uczniowie zrobią nawet na smartfonie – o tym wszystkim usłyszysz na naszych szkoleniach online. A dodatkowo:

Poznasz konkretne zadania i przykłady, które możesz od razu wykorzystać podczas lekcji Twojego przedmiotu lub do pracy indywidualnej.
Będą to również takie zadania, które uczniowie mogą wykonać na urządzeniach mobilnych, jeśli nie mają stałego dostępu do komputera.

Poznasz rozwiązania i programy, które są łatwe i szybkie do wdrożenia – nawet dla osób, które nie są pasjonatami nowoczesnych technologii.

Nauczysz się wyszukiwać w zasobach cyfrowych zadania zgodne z podstawą programową, udostępniać je i oceniać online.

Poznasz sprawdzone źródła internetowe i aplikacje do nauki przedmiotów, z których warto korzystać.

Uzyskasz dostęp do zasobów sieciowych oferujących materiały edukacyjne i do nauczycielskich sieci społecznościowych.

Poznasz zasady i sposoby komunikacji z uczniami, dopasowane do dziennika elektronicznego.

Zdobytą na szkoleniu wiedzę i umiejętności będziesz mógł wykorzystać do uatrakcyjnienia lekcji również po powrocie do szkoły!
Szkolenia odbywają się od 04.05.2020 do 29.05.2020, każde o godzinie 14.00
1. Matematyka online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
2. Język polski online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
3. Biologia online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
4. Wiedza o społeczeństwie online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
5. Chemia online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
6. Fizyka online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
7. Geografia online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
8. Historia online – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.
9. Język angielski – praktyczne rozwiązania dla nauczycieli.