lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Wyobraźmy sobie przyszłość
Miniony rok szkolny był ogromnym wyzwaniem zarówno dla uczniów, którzy musieli przyzwyczaić się do zupełnie nowej formy zajęć, jak i dla rodziców, którzy dzielili czas pracy, często zdalnej, ze wspieraniem zdalnej nauki swoich dzieci.

Każdego dnia 7000 szkół, ponad 2 miliony nauczycieli, uczniów i rodziców korzysta z dziennika elektronicznego UONET+, dlatego w sytuacji zawieszenia zajęć w szkołach, dziennik elektroniczny jest naturalnym środowiskiem do zdalnego nauczania.

Zobacz, jak dziennik UONET+ wspiera edukację zdalną
Zobacz, jak dziennik UONET+ wspiera edukację zdalną

Nowa aplikacja mobilna – Dzienniczek VULCAN

Udostępniliśmy zupełnie nową wersję aplikacji mobilnej dla dziennika UONET+. Dzięki temu jeszcze wygodniej możecie komunikować się ze szkołą oraz na bieżąco śledzić postępy w nauce. Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika.

Dzięki Dzienniczkowi VULCAN możecie:

  • Na bieżąco śledzić oceny, frekwencje, zastępstwa, zadania domowe czy plan lekcji
  • Wymieniać wiadomości z nauczycielami
  • Otrzymywać powiadomienia o nowych informacjach z e-dziennika

I wiele innych!

Dowiedz się więcej o Dzienniczku VULCAN
Dowiedz się więcej o Dzienniczku VULCAN

Zmieniamy się dla Was!

Wszystkie zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w naszej ofercie i otaczającej nas rzeczywistości doprowadziły nas do decyzji o zmianie wizerunku, na taki, który oddawałby nowego ducha firmy i przystawał do naszych wartości.

Nowy VULCAN to nowa dawka energii w codziennej pracy. Każdym działaniem staramy się potwierdzić naszą otwartość i gotowość do współpracy przy kreowaniu nowoczesnych systemów i nowatorskich rozwiązań. Napędza nas pasja i chęć rozwoju. Wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać największym wyzwaniom. Zaś Wasze zaufanie motywuje do poszukiwania nowych pomysłów.

Poznaj nowy wizerunek VULCANA!
Poznaj nowy wizerunek VULCANA!

Dołącz do nas na Facebooku

Codziennie jesteśmy z Wami na naszym Facebooku – poruszamy tam tematy dotyczące naszych aplikacji, na bieżąco informujemy o gorących edukacyjnych tematach, a także rozmawiamy o rodzicielskich dylematach.

Dołącz do nas na Facebooku
Dołącz do nas na Facebooku
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY