lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Wyobraźmy sobie przyszłość
Wszystkie zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w naszej ofercie i otaczającej nas rzeczywistości doprowadziły nas do decyzji o zmianie wizerunku, na taki, który oddawałby nowego ducha firmy i przystawał do naszych wartości.

Miniony rok szkolny był prawdziwym wyzwaniem organizacyjnym. Towarzyszyliśmy Państwu w tej pełnej wyzwań drodze, podejmując rękawicę jaką rzuciła nam pandemia. 7000 szkół, ponad 2 miliony nauczycieli, uczniów i rodziców korzysta codziennie z dziennika elektronicznego UONET+, dlatego w sytuacji zawieszenia zajęć w szkołach, dziennik elektroniczny stał się naturalnym środowiskiem do zdalnego nauczania.

Zobacz, jak VULCAN wspiera edukację zdalną
Zobacz, jak VULCAN wspiera edukację zdalną

Zdalne szkolenia dla Twojej kadry

Udostępniliśmy możliwość zdalnych szkoleń dla kadry nauczycielskiej, administracyjnej i finansowej. Odpowiadając na Państwa potrzeby stworzyliśmy też nowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i metodyki w edukacji zdalnej.

Pełna oferta szkoleń zdalnych
Pełna oferta szkoleń zdalnych

Nowe aplikacje chmurowe dla szkół

Wprowadziliśmy do oferty nowe aplikacje chmurowe, które umożliwiają zdalne zarządzanie placówką.

Inwentarz VULCAN
Środki trwałe VULCAN
Magazyn VULCAN
Stołówka VULCAN
Inwentarz VULCAN
Środki trwałe VULCAN
Magazyn VULCAN
Stołówka VULCAN

Zmieniamy się dla Was!

Wszystko to doprowadziło nas również do decyzji o zmianie wizerunku, który oddawałby nowego ducha firmy i przystawał do naszych wartości.

Nowy VULCAN to nowa dawka energii w codziennej pracy. Każdym działaniem staramy się potwierdzić naszą otwartość i gotowość do współpracy przy kreowaniu nowoczesnych systemów i nowatorskich rozwiązań. Napędza nas pasja i chęć rozwoju. Wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać największym wyzwaniom. Zaś Wasze zaufanie motywuje do poszukiwania nowych pomysłów.

Poznaj nowy wizerunek VULCANA!
Poznaj nowy wizerunek VULCANA!

Dołącz do nas na Facebooku

Codziennie jesteśmy z Wami na naszym Facebooku – poruszamy tam tematy dotyczące naszych aplikacji, na bieżąco informujemy o gorących edukacyjnych tematach, a także rozmawiamy o rodzicielskich dylematach.

Dołącz do nas na Facebooku
Dołącz do nas na Facebooku
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY