Brawo! Wybór właściwego wariantu gwarantuje sukces!

Dokonaj właściwego wyboru dla Twojej szkoły!

Jeśli:

• przygotowywanie na czas ważnych raportów to wieczna „nerwówka”,
  • zdarza się, że nie wiesz, jaki jest aktualny stan środków finansowych w szkole,
  • Twoi nauczyciele zamiast poświęcić czas uczniom, żmudnie wypisują kartki na wywiadówkę lub świadectwa,
  • nie możesz w każdej chwili skontrolować poprawności wypełnienia dzienników,
  • pracownicy administracyjni marnują czas na wpisywanie tych samych danych do różnych programów,

mamy dla Ciebie kompletny system obsługujący wszystkie procesy w szkole. Złoty abonament Optivum to pakiet programów, którego skuteczność jest potwierdzona w tysiącach szkół!

W związku z tym, że dokonałaś(-łeś) właściwego wyboru w naszym quizie,
mamy dla Ciebie ofertę specjalną – Złoty abonament przez rok za złotówkę!

Zdecyduj, który wariant będzie odpowiedni dla Twojej szkoły:

x UONET+
x Arkusz Optivum lub moduł Arkusz systemu Sigma
Plan lekcji Optivum
Zastępstwa Optivum
x MOL NET+
x Magazyn Optivum
Stołówka Optivum
x Inwentarz Optivum
x Kadry VULCAN
Płace VULCAN
x Finanse VULCAN

Następnie wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły promocyjnej oferty.

Szczegóły oferty:

1. Oferta obejmuje zakup dowolnego wariantu Złotego abonamentu Optivum w cenie 1 zł + VAT na okres jednego roku.
2. Z oferty może skorzystać placówka, która nigdy nie posiadała Złotego abonamentu Optivum lub nie posiada go od minimum roku.
3. Warunkiem zakupu Złotego abonamentu w promocyjnej cenie jest wykupienie wdrożenia minimum jednego programu, z którego placówka do tej pory nie korzystała.
4. W przypadku Klientów posiadających już produkty firmy VULCAN skorzystanie z promocyjnej oferty zakupu Złotego abonamentu nie skutkuje zwrotem różnicy pomiędzy promocyjną ceną zakupu Złotego abonamentu a łączną kwotą opłaconych licencji za produkty posiadane przez Klienta w momencie złożenia zamówienia.