iZnajdź na stronie >

Jak zgłosić się na szkolenie?

Proces zgłaszania się na szkolenie składa się z trzech etapów.

Rejestracja

Uczestnik / kandydat korzystający po raz pierwszy z internetowego systemu zarządzania szkoleniami firmy VULCAN powinien się zarejestrować w systemie, korzystając z formularza rejestracji.

Formularz służy do utworzenia osobistego konta w bazie szkoleń poprzez zdefiniowanie loginu (będzie nim Państwa PESEL) i hasła - niezbędnych do logowania się do bazy.

Aby się zarejestrować, należy:

• Wybrać opcję "Zarejestruj się (nie mam jeszcze konta)".
  • W kolejnym oknie: "Rejestracja w systemie zarządzania szkoleniami" kliknąć przycisk "Rejestracja Uczestnika (uczestnik szkolenia)".
  • Wpisać swój numer PESEL i kliknąć przycisk "Rozpocznij proces rejestracji".

Na tym etapie zostanie zweryfikowana poprawność wpisanego numeru PESEL oraz nastąpi sprawdzenie, czy dany numer nie jest już zarejestrowany w systemie.

• Wypełnić formularz rejestracji i zaakceptować operację klikając przycisk "Zarejestruj się w systemie".

Uwaga: Serwis szkoleniowy umożliwia również zarejestrowanie się użytkowników - obcokrajowców, nie posiadających numeru PESEL. W celu rejestracji osoby nie posiadającej numeru PESEL należy w witrynie: www.szkolenia.vulcan.edu.pl należy wybrać opcję: Zarejestruj się (nie mam jeszcze konta), a następnie kliknąć przycisk Nie posiadam numeru PESEL (rejestracja obcokrajowca).

Proces rejestracji dokonywany jest przez każdego uczestnika / kandydata tylko raz.

Logowanie

Do systemu może się zalogować tylko zarejestrowany uczestnik szkolenia / kandydat. Aby się zalogować, należy:

• W przeglądarce internetowej wpisać adres: www.szkolenia.vulcan.edu.pl i kliknąć przycisk "Zaloguj się jako uczestnik szkolenia".
  • W sekcji "Logowanie do systemu" podać swój numer PESEL i hasło, a następnie kliknąć przycisk "Zaloguj się do systemu".

Zgłoszenie - pierwszy sposób

Zgłoszenie na szkolenie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego dla zalogowanych użytkowników systemu zarządzania szkoleniami. Aby zgłosić się na szkolenie w ten sposób, należy:

• W witrynie www.vulcan.edu.pl wyszukać szkolenie, którym użytkownik jest zainteresowany.
  • Kliknąć przy wybranym terminie szkolenia: "Wypełnij formularz i zgłoś się". Nastąpi przejście na stronę logowania do systemu zarządzania szkoleniami: www.szkolenia.vulcan.edu.pl.
  • Zalogować się w systemie zarządzania szkoleniami jako uczestnik szkolenia.
  • Wypełnić formularz (obowiązkowe do wypełnienia są pola oznaczone *), a następnie potwierdzić operację klikając przycisk "Zgłaszam się".

Uwaga! Po zweryfikowaniu zgłoszenia przez organizatora szkoleń, pocztą elektroniczną zostanie przesłana informacja o zakwalifikowaniu na szkolenie. Informacja o statusie zgłoszenia będzie również dostępna dla uczestników zalogowanych w systemie obsługi szkoleń. Aby sprawdzić aktualny status zgłoszenia, należy po zalogowaniu do systemu zarządzania szkoleniami na stronie: www.szkolenia.vulcan.edu.pl wybrać w lewym menu pozycję Twoje zgłoszenia.

Zgłoszenie - drugi sposób

Jeśli nie wiesz jak się zalogować i zapisać na szkolenie, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy na szkolenie.